AKTUALITY

Týdenní letní soustředění se konalo koncem srpna na naší škole, kde máme skvělé zázemí, ve kterém nám už schází jen velká trampolína, tumbling a molitanová jáma. :-)

V létě se konal 2. ročník celorepublikového kempu v italském Cesenaticu. V roce 2019 se ho zúčastnili pouze naši chlapci, ale letos z Frýdku vyrazilo 14 členů a doprovázela je trenérka Vendula.

Závěrečný závod sezóny 2021/2022 se konal 4. června v Brně. Na soutěž jsme vyrazili auty, čímž bychom rovnou moc rádi poděkovali rodičům, kteří nám naše závodníky na závod dopravili.

V sobotu 21. května jsme se vydali na Mistrovství ČR v gymnastice do Prahy, odkud jsme si odvezli titul Mistryně ČR a 2. Vicemistryně ČR v soutěži jednotlivců. V soutěži družstev jsme vybojovali titul Vicemistryň ČR. :-)

Dne 14. května jsme vyrazili na závod do daleké Kadaně, kde nás čekala sedmihodinová cesta vlakem. Do závodu jsme opět přihlásili naše dvě družstva. Dívky soutěžily v kategorii Junior II a mix v kategorii Senior.

První TeamGym závod v letošním roce se konal 23. dubna v Třebíči, kde jsme vyrazili bojovat o medaile se dvěma družstvy. Družstvo dívek startovalo v kategorii Junior II a družstvo mix v kategorii Senior.

V sobotu jsme bojovali o postup do Prahy, kde se v květnu koná Mistrovství ČR. Letos už není republiková soutěž braná jako otevřená pro kohokoliv, tudíž jsme se této krajské soutěže museli zúčastnit a Moravskoslezský kraj vyšle na republiku vždy jedno družstvo v kategorii. I přes to, že se s dětmi věnujeme především TeamGymu, tak považujeme závod...