AKTUALITY

Mladší a starší závodní skupina prožila koncem léta společný týden v tělocvičně naší školy ,,jedenáctky". Soustředění se úspěšně zúčastnili všichni závodníci.

Koncem července jsme vyrazili s výběrem dětí ze starší závodní skupiny do Dobřichovic, kde jsme si užili prodloužený víkend s týmem z Plzně a Mnichovic.

Závěrečný závod jarní sezóny se konal v sobotu 10. června. Do Brna jsme vyrazili klasicky se třemi družstvy a dvěma z nich se podařilo vybojovat zlatý a stříbrný pohár. Soutěže se zúčastnilo celkem 33 družstev v pěti kategoriích.

Na republikovou soutěž ČASPV jsme se vydali v pátek 19. května do Doubí u Třeboně. Ve sportkempu v Doubí se republiková soutěž konala každým rokem, avšak covid tuto tradici přerušil a tudíž jsme se tam letos vydali po čtyřech letech.

Dne 13. 5. 2023 jsme se v Olomouci zúčastnili Mistrovství ČR v TeamGymu. Na závody jsme odjížděli se třemi týmy, a to nejmladším Junior I, Junior II a s našimi nejstaršími Senior Mix.

V pátek 28. dubna jsme vyrazili do daleké Kadaně na 2. závod Českého poháru v TeamGymu. Po dlouhé době jsme zvolili cestu autobusem, který nám pomohl doplnit gymnastický oddíl Pružinky.

Dne 16. dubna proběhlo krajské kolo ve sportovní gymnastice v Paskově. Soutěže se zúčastnili závodníci z našeho kontrolního závodu, kteří se umístili na prvních čtyřech postupových místech.