AKTUALITY

Na první závod v roce 2023 jsme se vydali na 7. ročník JoJo Cupu do Dobřichovic. Vyjeli jsme se čtyřmi družstvy už v pátek 27. ledna. Večer po příjezdu měly děti ještě možnost tréninku, a tak se mohly alespoň protáhnout po dlouhé cestě a vyzkoušet si nářadí.

V sobotu 21. ledna jsme brzy ráno vyrazili na první letošní TeamGym kemp s naší mladší závodní skupinou. Přes noc nám nasněžilo, ale na nádraží všichni dorazili včas. Náš vlak dojel do stanoviště Praha-Libeň o něco dříve, a tak jsme měli více času se před prvním tréninkem ještě posilnit svačinkou a nachystat si místa na spaní.

Začátkem roku se naše trenérka Vendula Henychová zúčastnila Grantového programu "Společně 2022", který pořádal Hyundai Motor Manufacturing Czech, kterého se mohla zúčastnit díky mamince jedné z děvčat p Kojecké.

TVT Motion pořádal již 3. ročník soutěže s názvem Blue CUP. Naše dvě nejmladší družstva vyrazila do Říčan u Prahy už v sobotu, protože v neděli začal závod brzy ráno.

Na republikové finále ČASPV jsme se do Trutnova vypravili v sobotu v brzkých ranních hodinách. Byla to závěrečná soutěž TeamGym roku 2022, kde náš oddíl reprezentovala klasicky dvě družstva. Dívky v kategorii Junior II a mix v kategorii Senior A.

Letošní Mistrovství České republiky v TeamGymu se konalo první listopadový víkend v Plzni. Na soutěž jsme vyrazili pátečním přímým spojem z Ostravy a díky mamince Gřesové jsme měli na místě krásné ubytování kousek od závodní haly.

V červnu se konalo online hlasování v soutěži s Penny. Bohužel jsme se umístili na 3.místě z dvou automaticky postupujících, ale i přes to se zadařilo a porota vybrala náš FMGYM oddíl do finále. :-)