AKTUALITY

Dne 14. května jsme vyrazili na závod do daleké Kadaně, kde nás čekala sedmihodinová cesta vlakem. Do závodu jsme opět přihlásili naše dvě družstva. Dívky soutěžily v kategorii Junior II a mix v kategorii Senior.

První TeamGym závod v letošním roce se konal 23. dubna v Třebíči, kde jsme vyrazili bojovat o medaile se dvěma družstvy. Družstvo dívek startovalo v kategorii Junior II a družstvo mix v kategorii Senior.

V sobotu jsme bojovali o postup do Prahy, kde se v květnu koná Mistrovství ČR. Letos už není republiková soutěž braná jako otevřená pro kohokoliv, tudíž jsme se této krajské soutěže museli zúčastnit a Moravskoslezský kraj vyšle na republiku vždy jedno družstvo v kategorii. I přes to, že se s dětmi věnujeme především TeamGymu, tak považujeme závod...

První únorový víkend se v Dobřichovicích konal kemp, který byl zaměřen na sportovní gymnastiku. Vyjížděly jsme již v pátek odpoledne, protože program začínal v sobotu brzy ráno. Po příjezdu do tělocvičny jsme povečeřely, byly jsme seznámeny s programem, a poté jsme se přichystaly ke spaní.

V neděli 23. ledna se konal v Praze nábor do reprezentace ČR v odvětví TeamGym. Česká repre se bude připravovat na Mistrovství Evropy, které se koná v září v Lucembursku.

V sobotu 22. ledna jsme brzy ráno vyrazili na závody do Dobřichovic. Ráno nás překvapila nadílka sněhu, ale všichni naštěstí stihli dorazit včas na nádraží, a tak jsme mohli nastoupit do vlaku a vyjet. Během cesty jsme učesali holky, aby byly připravené na závod a mohly v hale ihned cvičit.

V říjnu 2019 se uskutečnil nábor do české reprezentace v TeamGymu. Mistrovství Evropy se původně mělo konat v září roku 2020, ale kvůli covidu se ME posunulo na termín 1. - 4. 12. 2021.