AKTUALITY

V sobotu 24. září jsme se zúčastnili prvního závodu letošní sezóny 2022/2023. Soutěž se konala v Říčanech u Prahy, kde jsme vyrazili se třemi družstvy už v pátek.

Dne 12. září vyrazila česká reprezentace se třemi týmy na Mistrovství Evropy, které se letos koná v Lucembursku. Česká republika má zastoupení v kategorii Junior ženy, Senior ženy a Senior mix.

V červnu se konalo online hlasování v soutěži s Penny. Bohužel jsme se umístili na 3.místě z dvou automaticky postupujících, ale i přes to se zadařilo a porota vybrala náš FMGYM oddíl do finále. :-)

Letos jsme se rozhodli, že uděláme třídenní soustředění, které bude určené pouze pro naše nejmladší děti. Soustředění bylo příměstskou formou s jednou společnou nocí a konalo se v termínu 29. - 31. srpna v naší tělocvičně.

Týdenní letní soustředění se konalo koncem srpna na naší škole, kde máme skvělé zázemí, ve kterém nám už schází jen velká trampolína, tumbling a molitanová jáma. :-)

V létě se konal 2. ročník celorepublikového kempu v italském Cesenaticu. V roce 2019 se ho zúčastnili pouze naši chlapci, ale letos z Frýdku vyrazilo 14 členů a doprovázela je trenérka Vendula.

Závěrečný závod sezóny 2021/2022 se konal 4. června v Brně. Na soutěž jsme vyrazili auty, čímž bychom rovnou moc rádi poděkovali rodičům, kteří nám naše závodníky na závod dopravili.

V sobotu 21. května jsme se vydali na Mistrovství ČR v gymnastice do Prahy, odkud jsme si odvezli titul Mistryně ČR a 2. Vicemistryně ČR v soutěži jednotlivců. V soutěži družstev jsme vybojovali titul Vicemistryň ČR. :-)

Dne 14. května jsme vyrazili na závod do daleké Kadaně, kde nás čekala sedmihodinová cesta vlakem. Do závodu jsme opět přihlásili naše dvě družstva. Dívky soutěžily v kategorii Junior II a mix v kategorii Senior.