AKTUALITY

V pátek 17. května jsme se v odpoledních hodinách vydali na republikovou soutěž ve čtyřboji do Doubí u Třeboně. Naše osazenstvo tvořily děti kategorií: žáci a žákyně I, žáci a žákyně II a jedna starší žákyně III.
Po příjezdu do areálu děti čekalo neorganizované rozcvičení, na kterém si vyzkoušely vše potřebné. V sobotu ráno po snídani se jako první...

Druhý závod Českého poháru 2024 se konal v Kadani, kde jsme se vydali v pátečních odpoledních hodinách. Volná místa v autobuse jsme doplnili týmem z Vítkovic - Garfi Ostrava.

První závod Českého poháru 2024 pořádal již po několikáté oddíl Gym Club Třebíč. Soutěž se konala v sobotu 13. dubna a zúčastnila se jej naše dvě družstva, která si dokázala vybojovat zlatou příčku.

První březnovou sobotu jsme se vydali na závody do Slavkova u Brna. Jednalo se o malý Teamgym - Napoleon CUP, kterého se zúčastnilo družstvo Junior 0 a Junior I. I přes to, že jsme vyjížděli v brzkých ranních hodinách, tak děti předvedly krásné výkony.

V termínu pololetních prázdnin jsme vyrazili na prodloužený víkend do jedné z nejlépe vybavených českých tělocvičen, která se nachází v Dobřichovicích u Prahy.

Jsme gymnastický oddíl při Sportovním klubu Město Frýdek - Místek, který trénuje na 11. ZŠ a v letošním roce 2023 jsme neodjeli z žádné soutěže s prázdnou.