TeamGym kemp - nižší úroveň 2023

01.10.2023

Dne 30. 9. - 1. 10. se konal nižší kemp v Praze, kde vyrazily některé děti z mladší závodní skupiny.

V sobotu po příjezdu do haly nás čekaly průpravy na akrobacii. Dopoledne tedy na řady vzad. Děti se rozcvičily a měly tříhodinový trénink, zaměřený především na rondát - flik - salto vzad. Následovala obědová pauza a odpočinek. Odpoledne měly děti trénink o něco delší, který byl zaměřený na řady vpřed a zahrnovaly průpravy na přemet - salto. Všichni se moc snažili. Večer jsme šli brzy spát, abychom mohli načerpat plno sil do dalšího dne.

V neděli nás čekaly průpravy na trampolínu. Dopoledne jsme procvičovali průpravy na salta a náskok na trampolínu. Cvičení bylo pestré a zaměřené na každý krok v saltě, co dětem pomůže v technice a provedení salta. Po polední pauze následovalo opakování průprav z dopoledne, kde jsme viděli jak se děti zlepšují. Nakonec se děti pořádně protáhly.

Kemp byl velkým přínosem pro děti, ale také pro trenérky :-)