Teamgym kemp Itálie 2019

20.08.2019

Začátkem srpna se konal první týdenní celorepublikový TeamGym kemp v Itálii. Kepmu se zúčastnil Honza Provazník, Dami Peřina, Kuba Brettschneider, Kája Delong a Adam Moskva společně s jejich trenérkou Venďou Henychovou. Na kemp se přihlásilo neuvěřitelných 90 dětí a přibližně 20 trenérů. Mezi 5 hlavních trenérů se řadí norský trenér a trenér nynější české repre společně s dalšími dvěmi trenérkami české repre pro TeamGym a bývalé reprezentantky.

Kemp byl zaměřen především na průpravy, které jsou nezbytnou součástí pro všechny prvky a skoky v TeamGymu. Samozřejmě došlo i na skákání a trénování nových skoků. K trénování jsou v kempu k dispozici čtyři různé haly, které mají například v zemi zabudované jámy vyplněné molitanem. Jáma slouží především k prvním pokusům, ale i k následnému dopilování skoků.
Kluci si užili i trošku adrenalinu, jelikož strávili jeden celý den v zábavném parku Mirabilandia a jejich trenérka je dotáhla na všechny nejnáročnější atrakce. 

Chlapci se pravidelně účastní kempu v odvětví TeamGym, a jde to poznat! Příklad: před dvěma roky byla společná řada na akrobacii hvězda - hvězda - hvězda, nyní je to rondat - flik - salto toporné.

Klaníme se, jen tak dál!

Foto zde