TeamGym CUP Říčany 2023

24.09.2023

V sobotu 23. září jsme vyrazili na první závod sezóny TeamGym CUP Říčany se třemi družstvy.

Cesta byla dlouhá, ale zkrátili jsme si ji česáním účesů. Po příjezdu na ubytování do Strančic jsme děti seznámili s plánem na zítřejší den a šli spát. Další den ráno se děti převlékly do dresů a vyrazili jsme na vlak do Říčan. Po příjezdu do haly se šly děti z kategorie mini a nula rozcvičit.

Dále se konal nástup družstev a proběhlo zahájení. Pro naše nejmladší závodnice to byla úplná premiéra. Odstartovali závod na trampolíně, která se povedla na jedničku. Na akrobacii jsme se bohužel nevyhnuli popletené první společné řady. V kategorie Junior 0 začali na akrobacii, která se jim vydařila dle představ až na povolené špičky, které družstvo připravilo o spoustu desetin. Na trampolíně byl zaznamenán jeden pád. V kategorii Junior I získaly holky nejvyšší známku na akrobacii. Na trampolíně se holkám moc nedařilo a závod dokončili také s jedním pádem. Po závodě nastalo vyhlášení, na které se děti moc těšily.

Domů si děti v kategorii Junior Mini přivezly stříbro, v Junior 0 bramborovou medaili a Junior I vybojovaly bronz. Ze závodů jsme odjížděli s úsměvem a spokojení :-)