Soutěž s Penny

12.10.2022

ZDRAVÍME FANOUŠKY FMGYM

V červnu se konalo online hlasování v soutěži s Penny. Bohužel jsme se umístili na 3.místě z dvou automaticky postupujících, ale i přes to se zadařilo a porota vybrala náš FMGYM oddíl do finále. :-)

Ve finálovém kole jsme mohli získat až 15 000,- Kč, kdyby jsme obsadili 1. místo. Za 2. a 3. místo byla odměna 5 000,- Kč, kterou jsme získali loňský rok. Finance bychom chtěli letos použít především na metodické prvky, které udělají gymnastiku pro nejmenší zábavnější a hravější. Máme vyhlídnout "slzičku", kterou využijí všechny naše čtyři skupiny. Zda-li dokážeme vybojovat nejvyšší příčku, tak nám zbyde i na něco dalšího.

Hlasování probíhalo v prodejně PENNY v Dobré v termínu od 1. září do 27. září 2022.  Hlasovalo se pomocí útržku účtenky, který jste získali za nákup v minimální hodnotě 100,- Kč. Tento útržek bylo možné vhodit do hlasovacího boxu s naším černobílým logem FMGYM, který se nacházel přímo u pokladen.

12. října proběhlo sčítání hlasů a dozvěděli jsme se, jak to dopadlo! Obsadili jsme 1. místo a získali jsme 15 000,- Kč. Navíc se v našem mikroregionu nachodilo/naběhalo více než 10 000 km a tudíž jsme získali i částku 10 000,- Kč. Bonusem jsou zdravé potraviny značky Penny. :-)