Soutěž s Penny

01.09.2022

ZDRAVÍME FANOUŠKY FMGYM 

V červnu se konalo online hlasování v soutěži s Penny. Bohužel jsme se umístili na 3.místě z dvou automaticky postupujících, ale i přes to se zadařilo a porota vybrala náš FMGYM oddíl do finále. :-) 

Ve finálovém kole můžeme získat až 15 000,- Kč, kdyby jsme obsadili 1.místo. Za 2. a 3. místo je odměna 5 000,- Kč, kterou jsme získali loňský rok. Finance bychom chtěli letos použít především na metodické prvky, které udělají gymnastiku pro nejmenší zábavnější a hravější. Máme vyhlídnout "slzičku", kterou využijí všechny naše čtyři skupiny. Zda-li dokážeme vybojovat nejvyšší příčku, tak nám zbyde i na něco dalšího.

Hlasování bude probíhat v prodejnách PENNY v Místku a Dobré (zaslechli jsme něco o dočasné uzavírce v Místku, ale nepodařilo se nám dohledat bližší info) v termínu od 1. září do 27. září 2022.  Hlasovat budete moci pomocí útržku účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100,- Kč. Tento útržek bude možné vhodit do hlasovacího boxu s naším černobílým logem FMGYM, který se bude nacházet přímo u pokladen.

Po 27. září proběhne sčítání hlasů a dozvíme se, které místo obsadíme. Všechny moc prosíme o 4 týdenní spolupráci. Penny nepatří mezi naše nejnavštěvovanější obchody, ale v měsíci září uděláme výjimku a budeme doufat v nejvyšší výhru. :-)


VŠEM MOC DĚKUJEME