Soustředění závodních skupin 2022

27.08.2022

Týdenní letní soustředění se konalo koncem srpna na naší škole, kde máme skvělé zázemí, ve kterém nám už schází jen velká trampolína, tumbling a molitanová jáma. :-)

Soustředění se letos odehrávalo v podobě průprav. Věnovali jsem veškerý čas ke zdokonalení základních věcí. Zaměřili jsme se především na obraty a vruty na trampolíně, ale zakomponovali jsme také průpravy na dvojná salta. Pro akrobacii jsme zvolili především vazbu přemet-salto a v řadách vzad jsme pilovali vruty.

Ke konci týdne jsme nachystali akrobacii i trampolínu s rozběhem a čekali na závěrečné výsledky. Všichni jsme byli překvapení, protože juniorky i senior předvedl neskutečné skoky. Každodenní průpravy dokázali všichni skvěle zpracovat a následně spojit a předvést. :-)

Během týdne jsme se vypravili i na trampolíny do Ostravy, kde jsme děti nechali od průprav i trošku vydechnout a nechali je vyřádit :-) Závěrečný den jsme si užili na aquaparku, kde jsme strávili bez mála pět hodin a zakončili to pizzou a společným noclehem v tělocvičně. :-)

Všechny moc chválíme a těšíme se na podzimní sezónu!! :-)