Soustředění mladších dětí 2022

31.08.2022

Letos jsme se rozhodli, že uděláme třídenní soustředění, které bude určené pouze pro naše nejmladší děti. Soustředění bylo příměstskou formou s jednou společnou nocí a konalo se v termínu 29. - 31. srpna v naší tělocvičně.

Tréninky byly zaměřené především na průpravy, které jsou důležité pro správnou techniku a také jsme se soustředili na zpevnění těla a gymnastické prvky. Každý den byl doprovázen různými hry. Děti byly rozdělené do 5 skupin, kde každá skupina měla 5 členů.

První den jsme se pořádně protáhli po delší prázdninové pauze a poté jsme se zaměřili na akrobacii vpřed (kotouly, hvězdy a přemety). Druhý den jsme se věnovali akrobacii vzad (rondáty a fliky) a trampolíně (výskoky a salta). Poté měli děti silovou soutěž v 5 disciplínách. Tento náročný den jsme zakončili společnou nocí v tělocvičně. Na večeři jsme měli pizzu a před spaním jsme dětem promítli pohádku Madagaskar. Poslední den jsme dělali průpravy na přeskok. Soustředění jsme zakončili na bazéně.

Díky velké partě trenérek jsme se mohli intenzivně věnovat všem dětem. Moc jsme si to užili a těšíme se na příští rok!