Česko se hýbe Brno 2017

21.05.2017

Česko se hýbe ve školách plných zdraví je soutěž, jehož cílem je motivovat českou populaci k pravidelnému pohybu a zdravějším stravovacím návykům. V soutěži jsou tři kategorie a to gymnastika, tanec a aerobik, která se dále dělí na začátečníky a pokročilé. 

Závodů se zúčastnilo celkově přes 140 nejlepších týmů z ČR. I přes cviční ve večerních hodinách se holkám sestava Kuchaři a mouky podařila a zacvičily jí podle svých představ. Porotu opět zaujala originalita skladby, holky získaly maximální počet bodů a umístily se tak na nejvyšší příčce a získaly titul Mistryně republiky pro rok 2017.

Dívky cvičily ve složení: Pohludková Tereza, Závodná Natálie, Gřesová Kristína, Gřesová Vanda, Bužková Karolína, Popovová Adéla, Plevková Nikola, Vančová Sabina, Piontková Veronika, Hlásna Klára, Brynychová Tereza a Hylská Barbora.

V Brně se představily také naše dorostenky a ženy ve složení Veroniky Papalové, Adély Blažkové, Miroslavy Aldersové, bývalé trenérky Karolíny Machalové a současných trenérek Petry Tobiášové a Kateřiny Kohutové, které ukázaly svou starší pódiovou skladbu probuzené jaro. Porotě se skladba líbila díky náročným prvkům a děvčata se umístila na prvním místě a staly se tak Mistryně republiky.

Všem gymnastkám moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! Také bychom chtěly poděkovat rodičům za pomoc při výrobě kostýmů, doplňků a hlavně za dopravu na závody.

Foto a video zde