Pohár města Třebíče 2024

13.04.2024

První závod Českého poháru 2024 pořádal již po několikáté oddíl Gym Club Třebíč. Soutěž se konala v sobotu 13. dubna a zúčastnila se jej naše dvě družstva, která si dokázala vybojovat zlatou příčku.

V kategorii Junior I startovalo družstvo ve složení: Bartoňová Sandra, Foldynová Daniela, Kalusová Karolína, Koláčková Nela, Matoušková Izabel, Petrovská Adéla, Rybářová Simona, Svobodová Vilma a náhradnice Malinovská Melanie a Zapletalová Linda. Náš tým se startovním číslem 1 zahájil závodní den pohybovou skladbou. Děvčata předvedla nejlepší provedení na dvou ze tří disciplín a tím byla právě pohybová skladba a trampolína. Rozdíl desetiny a půl týmu zajistil 1. místo v konkurenci 10 družstev. Další týmy v pořadí dělil od našich děvčat téměř bodový a následně i vyšší rozdíl.

Brettschneider Jakub, Geblová Alžběta, Gřesová Kristina, Gřesová Vanda, Kojecká Lucie, Peřina Damián a Roman Petr jsou členy týmu Senior. Tento mix předvedl pohybovou skladbu také s velmi pěkným provedením. V řadách na akrobacii a trampolíně došlo k pár pádům, ale dvojná salta i s několika obraty družstvu opět vyneslo obrovský aplaus celé haly. Na obou disciplínách si vysloužilo nejvyšší známky, které zajistily i nejvyšší celkový součet a zlaté medaile si tak nevybojovalo pouze ve své kategorii, ale rovněž v celém soutěžním dni.

Lepší start v nové sezóně jsme si nemohli přát :-)