Pohár města Příbrami 2021

23.10.2021

V polovině měsíce října jsme se zúčastnili Poháru města Příbrami, kde se přihlásilo celkem třicet družstev. Na závod jsme vyjeli autobusem už v odpoledních hodinách v pátek s dvaceti pěti dětmi.

Družstvo mladších holek ve složení: Terka Chudíková, Sára Nell Peřinová, Timi Tobolová, Eliška Musilová, Anetka Pospíšilová, Izi Delongová, Darča Mikitová a Viki Krulišová v kategorii Junior I vybojovalo stříbro s nejlepší akrobacií mezi sedmi týmy. Na zlato jim scházely pouhé dvě desetinky.

Kiki a Vanda Gřesová, Kája Bužková, Eva Petrušková, Bětka Geblová, Barča Hylská, Nelča Lukáčová, Niky Budačová, Nelča Eliášová a Ela Pohludková tvořily tým v kategorii Senior B. Holky s nejvyšší známkou na akrobacii i na podiové skladbě, kterou měly jako premiéru se probojovaly na zlatou příčku.

Chlapci ve složení: Honza Provazník, Mário Murín, Dami Peřina, Kuba Brettschneider, Adam Moskva, Vašek Svoboda a Peťa Roman soutěžili v kategorii Junior A. Kvalitní akrobacií, kde získali nejlepší známku ze čtyř týmů si zajistili stříbrnou pozici. Vyhlášeni však byli muži zvlášť, a tak brali kluci zlaté medaile.

Soutěže TeamGym jsme se po dlouhé covidové pauze zúčastnili s třemi závodními družstvy poprvé. S výsledky jsme nadmíru spokojení a dětem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu. :-)