Paskov kraj jednotlivci ČASPV

26.04.2017

Krajské závody v ČASPV se konaly v Paskově a šlo o postup na republikové finále do Doubí u Třeboně. V každé kategorii jsmě měli minimálně jedno čtyřčlenné družstvo, které bojovalo o postup.

Děvčata v I. kategorii skončila na 2. místě a v jednotlivcích se na 4. místo dostala Ela Pohludková a zajistila si tak postup na MČR.

V II. kategorii se holkám bohužel nezadařilo na přeskoku a i přes jednu nulu ve známkách se umístila na 3. místě. Nejblíže k postupu byla Kristýna Macháčková, která skončila na 5. místě.

U chlapců se v I. kategorii zadařilo a kluci se umístili na 1 místě a postoupili tak na MČR. Navíc se Kuba Brettschneider umístil na 1. místě a Adam Piontek na místě druhém.

Ve II. kategorii hoši skončili na 2. místě a bohužel na republiku nepostoupil z družstva nikdo.

Ve III. kategorii se dívky z A týmu umístily na nejvyšší příčce a dívky z B týmu hned za nimi na místě druhém. Jelikož postupují pouze jednotlivci, z této kategorie se na republiku probojovala pouze Karolína Bužková z 2. místa.

Ve IV. kategorii dívek se naše družstvo umístilo na krásném druhém místě pouze 0,05 desetinky za 1. místě, kde byl tým z Oder. Na republiku se z jednotlivců probojovala a tím bude reprezentovat náš klub Vanda Gřesová z 2. místa a Tereza Pohludková ze 4. místa.

V dorostenkách jsme měli pouze jednu závodnici a to Veroniku Papalovou, která se s přehledem umístila na prvním místě. Do Doubí se k ní připojí další naše odchovaňkyně Miroslava Aldersová.

Všem gratulujeme, jak k umístění, tak k postupu na MČR a přejeme mnoho štěstí. :) 

Fotogalerie zde