Okresní kolo ČASPV 11.ZŠ FM 

18.04.2018

V neděli 15.4.2018 jsme u nás na škole pořádali okresní kolo ČASPV. Závody byly spíše domácí a zúčastnilo se jej přibližně 60 dětí. Do kategorie jsme zařadili maximálně dvě naše družstva. 

Chlapci v I.kategorii byli ve složení: Vašek Svoboda, Peťa Roman, Míša Novotný a Česťa Vařecha. Nejúspěšnější byl Peťa, který obsadil 1.místo v jednotlivcích. 

Ve II.kategorii jsme měli družstva dvě. Z důvodu nemoci se závodu nezúčastnil Kája Delong, který měl být v družstvu A, družstvo bylo nakonec ve složení: Vašek Adámek, Kuba Brettschneider, Domin Šebák a David Rumíšek, družstvo B bylo ve složení: Adam Piontek, Adam Moskva a Damián Peřina. Nejlépe si v této kategorii vedl Vašek a vyhrál v soutěži jednotlivců. V kategorii nebyl správně ohodnocen přeskok, nebyl brán ohled na skrčku a přemet, proto to úplně zamíchalo s pořadím. Kdo bude na krajském kole v Paskově zařazen do silnějšího družstva, se chlapci dozví v týdnu soutěže. 

Ve III.kategorii jsme měli pouze Honzu Provazníka, který bude na kraji bojovat o postup na republiku jako jednotlivec. 

Dívky v I.kategorii byly rozřazeny do dvou družstev. Družstvo A tvořila: Ela Pohludková, Nela Eliášová, Ema Švecová a Terka Chudíková. V družstvu B byla Nikča Budačová, Natka Mikulová, Dorka Vidláková, Barča Molitorová a Lucka Madenská. V kategorii byla nejlepší a s velkým náskokem vyhrála Ela. 

Děvčata v II.kategorii tvořila družstvo A Kiki Macháčková, Maruška Bardoňová, Magda Kubošová a Terka Divišová. Terka Dužíková, Zuzka Žáková, Maruška Bystroňová a Nela Lukáčová tvořila družstvo B. 1.místo v jednotlivcích obsadila Kiki. 

Ve III.kategorii holky zaslouženě porazily družstvo z Paskova, v jednotlivcích byla nejšikovnější Terka Brynychová, která tvořila družstvo s Bětkou Geblovou, Klárkou Hlásnou, Bárou Hylskou a Niki Plevkovou. 

Ve IV.kategorii jsme měli pouze zastoupení Vandy Gřesové a Káji Bužkové, která si tentokrát vedla lépe a vyhrála. 

V dorostenkách bylo družstvo ve složení: Kristi Gřesová, Terka Pohludková a Natka Závodná, v jednotlivcích se svou výbornou sestavou na hrazdě zabodovala Kiki a stoupla si tak na nejvyšší stupínek. 

Na krajské kolo do Paskova, které se koná 29.4.2018 v neděli, postoupily všechny naše děti, kde budou bojovat o postup na Mistrovství České republiky do Doubí u Třeboně, které se koná 11.5.-13.5.2018.

Vaše trenérky :)

Foto zde