Oderský pohár 2022

26.03.2022

V sobotu 26. 3. 2022 jsme se po dvou letech opět zúčastnili Oderského poháru. Na závody jsme dojeli v hojném počtu a také jsme posbírali pár medailových příček.

V nejmladší kategorii 0 jsme měli celkem 3 holčičky: Jasmi Molnárovou, Klárku Vehovskou a Sárču Krasulovou. Pro děvčata to byly druhé závody, co se sportovní gymnastiky týče. I přes pár chybiček odcvičila vše jak měla, ale bohužel na medailové umístění to nestačilo. Každopádně věříme, že si závody užila a domů si odvezla nové zkušenosti.

V kategorii I nám závodilo 6 děvčat: Aďa Petrovská, Sandra Bartoňová, Elen Slívová, Oli Grosmanová, Iza Matoušková a Simča Rybářová. Holky zacvičily vše jak měly, ale občas nám ulétla špička, pokrčilo se koleno nebo přišel pád z lavičky. I přes to se Adélce a Simči podařilo za twinteam vybojovat 2. místo. Ostatní si domů opět vezou nové zkušenosti a zážitky.

Starší holky závodily v kategorii II ve složení: Izi Delongová, Anička Macečková, Darča Mikitová, Eliška Musilová, Anetka Pospíšilová a Viki Krulišová. Děvčata jsou již zkušenější, avšak nervozita dokáže potrápit. Nejvíce se projevila na kladině, kde holky měly nejvíce pádů. I tak ale všechny předvedly hezké výkony a i zde nám cinkly medaile. Za twinteam vybojovaly 3. místo Anička s Izi.

Nejstarší děvčata závodila za III. kategorii ve složení Sára Nell Peřinová, Ela Pohludková, Terka Chudíková a Niki Budačová a za IV. kategorii Nelča Eliášová a Nelča Lukáčová. Holkám se závod povedl dle jejich očekávání a za povedené výkony si domů odvezly zasloužené medaile.