Oderský pohár 2017

19.12.2017

Dne 9.12.2017 jsme se poprvé zúčastnili Oderského poháru v závodu jednotlivců a dvojic. Město Odry pořádalo tento závod už 6. rokem. O medaile jelo bojovat celkem 14 dětí z našeho oddílu a domů jsme si odvezli celkem 7medailí ze závodu jednotlivců a 3x umístění v soutěži dvojic.

V mladší kategorii I dívky nás zastupovala Maruška Bardoňová s Elou Pohludkovou, které získaly v soutěži "twinteam" krásné 3.místo. V konkurenci 30 dívek se Maruška s výbornou sestavou na prostných umístila na 7. místě a Elinka s druhou nejvyšší známkou na přeskoku obsadila 3.místo.

V mladší kategorii I hoši jsme měli zařazených do soutěže 5 chlapců. Zde v konkurenci 17 chlapců se Adam Moskva umístil na místě 9., Adam Piontek na místě 7., David Rumíšek s perfektním přeskokem na místě 5., Kuba Brettschneider obsadil krásnou stříbrnou příčku a Karel Delong si domů odvezl zlatou medaili i pohár.

V mladší kategorii II hoši nás zastupovali 3 chlapci, kde Honza Provazník vybojoval 2.místo, Dominik Šebák se ztrátou pouze o půl desetiny na 3.místo obsadil 4.místo a Vašek Adámek se ztrátou pouhé půl desetiny od Dominika 5.místo. Bohužel u chlapců nebyla soutěž dvojic, ale věříme že by uspěli.

V kategorii starších žákyň III jsme měli největší úspěch díky Káji Bužkové a Vandi Gřesové, které v soutěži dvojic vyhrály a stouply si tak na nejvyšší stupínek. V konkurenci 15 dívek se Kája s nejvyšší známkou na hrazdě umístila na 3.místě se shodným počtem bodů s dívkou na 2.místě a Vanda si opět stoupla na nejvyšší stupeň a odjížděla s medailí za 1.místo.

V kategorii starších žákyň IV nám závodila Kiki Gřesová s Terkou Pohludkovou, které si v soutěži dvojic vybojovaly krásné 2.místo. V soutěži jednotlivců se Kiki umístila na neoblíbeném 4.místě a Terka si šla opět pro stříbro s nejlepší známkou za prostná.

Dětem moc gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci! :)

Foto zde                                 Foto od Rumíškových