Ocenění gymnastů z 11. ZŠ

27.06.2018

25.6.2018 se naši nejúspěšnější gymnasté z 11.ZŠ vydali na Magistrát města Frýdku-Místku, kde byli ocenění a dostali poděkování za vzornou reprezentaci našeho města.

Z mladších dívek tam byla Maruška Bardoňová, Terka Dužíková, Terka Divišová a Kristýna Macháčková, které vybrala jejich trenérka Kateřina Kohutová podle jejich úspěchů a snahy za celý školní rok.

Vendula Henychová, která je trenérka chlapců vybrala opět 4 nejúspěšnější kluky, kteří reprezentují náš oddíl a to Káju Delonga, Kubu Brettschneidera, Vaška Adámka a Dominika Šebáka.

Ze starších dívek, které si to nejvíce zasloužily za tento školní rok, byla jejich trenérkou Petrou Tobiášovou zvolena Terka Brynychová, Bětka Geblová, Klárka Hlásna a Natka Závodná.

Oceněným gratulujeme a děkujeme Městu Frýdek-Místek za podporu, pěkná slova a dárečky, které jsme dostali!! :)

Foto zde