Napoleon CUP Slavkov u Brna 2024

02.03.2024

První březnovou sobotu jsme se vydali na závody do Slavkova u Brna. Jednalo se o malý Teamgym - Napoleon CUP, kterého se zúčastnilo družstvo Junior 0 a Junior I. I přes to, že jsme vyjížděli v brzkých ranních hodinách, tak děti předvedly krásné výkony.

V kategorii Junior 0 proti sobě nastoupilo celkem 10 družstev. Holky zahájily závod na trampolíně, kterou zvládly bez pádu, a tak si vysloužily nejvyšší známku ze všech týmů. Na akrobacii se jednotlivé řady neobešly bez chybiček, především dva nedoskoky do vyznačené plochy nás připravily o cenné body. Družstvo si v závěru vybojovalo druhé místo s pouhou ztrátou desetiny a půl na nejvyšší stupeň.

Naše starší děvčata měla proti sobě družstev sedm. Svůj závod zahájila na akrobacii, kde opět předvedla nejlepší provedení, díky kterému získala krásnou a zároveň nejvyšší známku. Trampolína bývá naším největším strašákem, avšak tentokrát se povedla na výbornou. Holky si opět vysloužily nejlepší celkovou známku a vybojovaly si s více než bodovým náskokem první místo.

Oběma družstvům moc děkujeme za krásný závod a všem rodičům za podporu během dne.