Mistrovství ČR Plzeň 2024

11.05.2024

Třetím závodem Českého poháru bylo květnové Mistrovství České republiky, kde se družstvu Junior A v těžké konkurenci povedlo vybojovat podruhé v pořadí bronz. Tým Junior I i Senior mix slavil velký úspěch, protože získal zlatý hattrick a stali se Mistry ČR pro rok 2024. 

Trenérka Vendula Henychová úspěšně získala grant od Hyundai Motor Manufacturing Czech s. r. o. v programu Společně 2024, kterým jsme částečně pokryli dopravu autobusem.

Tým v kategorii Junior I získal nejvyšší známku na pohybové skladbě i trampolíně. Na akrobacii si zajistil hned druhou příčku. S náskokem půl bodu se děvčata stala Mistryněmi České republiky pro letošní rok v konkurenci devíti družstev. Dívky v kategorii Junior A vyrazily bojovat bez dvou skokanek a pro tým to znamenalo velkou ztrátu v obtížnosti. Nejlepší provedení ve skákání, jak na akrobacii, tak i na trampolíně děvčata vyhouplo do přední části tabulky a dokázala si obhájit bronz z předešlého závodu v boji pěti družstev. Týmu Senior mix se v rozcvičení zranil jeden z chlapců a do závodu vkročil s velkou bodovou srážkou. Družstvo na plochu nastoupilo s hlavou vztyčenou a i přes velké omezení dokázalo získat krásné známky, které jej vyneslo na stupeň vítězů.

Děkujeme za velkou podporu a těšíme se na další závod :-)