Letní soustředění menších dětí 2023

31.08.2023

V posledním prázdninovém týdnu jsme odstartovali novou sezónu s nejmladšími dětmi čtyřdenním soustředěním.

Po dlouhé prázdninové pauze se děti celé pondělní dopoledne rozcvičovaly a protahovaly. Odpoledne nás už čekala spousta průprav na trampolínu.

V úterý ráno jsme vyrazili do Ostravy na trampolíny, ze kterých byly děti nadšené. Odpoledne byly připravené průpravy na akrobacii.

Ve středu dopoledne jsme skákáli trampolínu i akrobacii s rozběhem. Po obědě jsme se vydali autobusem na aquapark Olešná. S dětmi jsme si užili jak relaxu ve vodě, tak adrenalinu na tobogáně. Večer jsme závodili ve skákání přeš švihadlo a šplhu. Po náročném dni děti čekala odměna v podobě pizzy a večerního promítání. Děti byly statečné a noc bez rodičů zvládly na jedničku. Na snídani jsme si pochutnali na buchtách od rodičů dětí, za což ještě jednou moc děkujeme. Před tréninkem jsme holky učesaly. Následovala ukázka cviků, kde jsme se podívali, co nového se za soustředění naučili. Ve čtvrtek odpoledne jsme měli baletní průpravy a nakonec jsme se sbalili a uklidili tělocvičnu. Na závěr dne proběhlo vyhlášení a rozdání cen.

Soustředění jsme si moc užili a těšíme se na příští rok :-)