Letní soustředění 2020

09.09.2020

Letošní soustředění jsme uskutečnili v posledním týdnu letních prázdnin na naší domácí půdě ,,jedenáctce", kde máme skvělé zázemí, které se neustále snažíme materiálně vylepšovat.
Třiceti čtyřem dětem se po celý týden věnovalo pět trenérek. Soustředění bylo zaměřeno především na průpravy, bez kterých se akrobatické řady a skoky na trampolíně neobejdou. Jelikož je pro nás technika prvků velmi důležitá, věnujeme ji maximum.
Do programu jsme také zařadili běh okolo Olešné, aquapark, beach hřiště, trampolínové centrum ENHA, různé závodivé a silové hry a nechyběla ani stezka odvahy. Na začátku týdne jsme vytvořili smíšená družstva všech kategorií. Všechny děti se měly za úkol navzájem seznámit a v týmu si vymyslet pokřik, sestavu na hudbu a namalovat plakát s jejich názvem. Do výsledků byl také započítán každodenní šplh, běh, soutěže i seznamovací otázky. Týmovou soutěž nakonec ovládlo družstvo s názvem ,,EMOJI''.

Děti chválíme za náročný týden bez úrazu a škole děkujeme za možnost soustředění uskutečnit v jejich prostorách. ,,Zhlédni video, stojí fakt za to!'' ☺