JoJo CUP Dobřichovice 2024

27.01.2024

V pátek 26. ledna jsme vyrazili na první závody roku 2024, které se konaly v Dobřichovicích.

Po dlouhé a náročné cestě jsme dorazili do cíle, kde jsme se ubytovali a občerstvili. Večer jsme si stihli vyzkoušet místní nářadí a vybrali jsme trampolínu, která dětem vyhovovala. Vstávali jsme brzy ráno, abychom děti učesaly a připravily na závod. Prvním závodním družstvem byl tým v kategorii IB (ročník 2012 a mladší) ve složení: Kryštof Czerný, Denis Magnusek, Laura Kaletová, Linda Zapletalová, Klára Vehovská, Karolína Kalusová a Jasmine Molnárová. Závod se dětem povedl, ale tři pády jim vzaly šanci na medaili. Přes obrovskou konkurenci 17 týmů a velký ročníkový rozdíl se náš béčkový tým umístil na 8. místě.

Poté závodili naši nejmladší závodníci v kategorii mini (ročník 2016) ve složení: Jakub Rusina, Ema Foltýnová, Klára Šidlová, Andrea Šidlová, Natálie Jurošová a Melanie Malinovská. Toto družstvo závodilo přesně s šesti členy v kategorii mix. Bohužel jsme se opět nevyhnuli popletené řadě na akrobacii a jednomu pádu na trampolíně, ale i přes to se družstvo umístilo na krásném 2. místě, kde nám zlato uteklo o pouhou desetinku. V konkurenci 17 družstev by to byla bronzová medaile.

Závod nám zakončily naše holky z kategorie Junior IA (ročník 2012 a mladší) ve složení: Daniela Foldynová, Sandra Bartoňová, Vilma Svobodová,  Lucie Žídková, Simona Rybářová, Adéla Petrovská, Nela Koláčková a Viktorie Krulišová. V konkurenci 11 družstev předvedly holky nejkrásnější provedení na akrobacii a na trampolíně získaly druhou nejvyšší známku. Celkově se družstvo umístilo na 2. místě.

Ze soutěže si vezeme cenné medaile, nové zážitky a další zkušenosti do příštích závodů. Dětem děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a za skvělý start do nové sezóny.