JoJo CUP Dobřichovice 2022

22.01.2022

V sobotu 22. ledna jsme brzy ráno vyrazili na závody do Dobřichovic. Ráno nás překvapila nadílka sněhu, ale všichni naštěstí stihli dorazit včas na nádraží, a tak jsme mohli nastoupit do vlaku a vyjet. Během cesty jsme učesali holky, aby byly připravené na závod a mohly v hale ihned cvičit.

Hned po příchodu do haly se děti z kategorie Junior IB převlékly do dresů a šly se rozcvičit. Byly v novém prostředí, tak chvilku trvalo než se rozkoukaly. Těsně před závodem měly ještě krátké rozcvičení a poté se jelo ihned naostro. Prvně nás čekala trampolína, kde děti v první sérii předvedly salta skrčma, která se povedla a byla bez pádu. V druhé sérii následovaly skrčky a přemety přes bednu. Na akrobacii se také vše povedlo bez pádu, ale bohužel byla popletená společná první řada, za kterou byla velká srážka. Děti si vybojovaly bronzové medaile. :-)

Po vyhlášení kategorie I se na závod připravily naše starší dívky z kategorie Junior II. Holky si celý závod užily s úsměvem na tváři. Prvním nářadím byl airtrack, který byl pěkně odcvičený, až na jeden pád. Na trampolíně holky zabojovaly, držely si dopady a dohnaly ztrátu z akrobacie. Domů si odvezly stříbro. :-)

První závod tohoto roku jsme zahájili úspěšně a děti nabraly další zkušenosti a zážitky. Všem dětem děkujeme a přejeme jen to nejlepší do dalších závodů! :-)