Exhibice a kontrolní závod 2023

26.03.2023

Poslední březnovou neděli jsme uspořádali exhibici pro začátečníky a kontrolní závod pro naše starší děti.

Nedělní den jsme zahájili nástupem nejmenších dětí za hlučného potlesku, který vytvořila plná tělocvična rodinných příslušníků. Děti předvedly krátké sestavy na hrazdě, prostných, lavičce a přeskoku. Děti byly pochváleny trenérkami za velké pokroky nejen slovy, ale také účastnickým listem, medailemi a drobnými cenami.

Poté následoval závod chlapců, kde nejvyšší stupeň vítězů obsadil Eliáš Švarc. Druhou příčku obsadil Kryštof Czerný a bronz bral Denis Magnusek. V první kategorii dívek se jednalo o postup do krajského kola. Nejlépe se dařilo Adélce Petrovské. Na druhé příčce se bodově umístila dvě děvčata, ale vyšší známkou na prostných si stříbro zajistila Linda Zapletalová a bronz tedy brala Melanie Malinovská. Čtvrtou postupující je Jasmine Molnárová.

Druhou kategorii ovládla Nelča Koláčková. Viki Krulišová se umístila na druhém místě. Třetí místo obsadila Simča Rybářová a na čtvrtém místě se shodně umístila Vilma Svobodová a Sandra Bartoňová, u kterých se o postupu do krajského kola rozhodne v následujících dnech.

Emma Lusová si vybojovala zlatou medaili ve třetí kategorii. Druhé místo patřilo Aničce Macečkové a třetí příčku obsadila Iza Delongová. Den zakončila Sára Nell Peřinová zlatou medailí ve čtvrté kategorii. Druhé místo patřilo Nelči Lukáčové a bronzovou medaili vybojovala Adri Koláčková.

Ukázku našich nejmenších a kontrolní závod hodnotíme velice kladně a děkujeme nejen dětem, ale také rodičům, kteří přišli své gymnasty a gymnastky podpořit :-)