Dvojboj - Á hop Praha

12.11.2023

Sobota 11. 11. 2023 pro dva nejmladší týmy ve znamení dalšího výjezdu na závody. Opět jsme zavítali do Prahy, ale tentokrát do TJ Tatran Střešovice.

Závod se konal v neděli, který odstartovala kategorie IB (ročník 2014 a mladší), kde jsme měli obsazenou sedmičku ve složení: Kaletová Laura 2014, Magnusek Denis 2014, Kalusová Karolína 2015, Molnárová Jasmine 2015, Zapletalová Linda 2015, Vehovská Klára 2015 a Malinovská Melanie 2016. Na akrobacii jsme si vyskákali nejvyšší známku i přesto, že jsme zaznamenali jeden pád u rondát - flik - salto vzad. Na trampolíně děti předvedly vyšší obtížnost. Společná série přemetů přes bednu byla pěkně odcvičená. Ve druhé řadě došlo k pádu a ostatní skoky byly také s velkými srážkami. Děti si za tento výkon z jedenácti družstev odvezli bronzovou medaili.

Další námi obsazenou kategorii byla 02 (ročníky narození 2016 a mladší), kde jsme měli celé družstvo stejného ročníku 2016 ve složení: Klára a Andrea Šidlová, Michaela Goryczková, Jakub Rusina, Stela Bednářová, Ema Foltýnová, Viktorie Kvašňovská a Julie Ambros. Tak jako u předešlé kategorie děti velmi zabodovaly na akrobacii, kde také získaly nejvyšší známku. Na trampolíně jsme se neobešli bez pádu, ale i přesto se dětem podařilo z pěti družstev obsadit nejvyšší příčku. Již tedy podruhé si tato kategorie z Prahy odváží zlaté medaile.

Děkujeme všem dětem za reprezentaci a budeme se těšit na další dřinu při trénincích a další cenné zkušenosti při následujících závodech, které nás čekají 1. - 2. 12. 2023 na Baby Cupu v Třebíči.