Domácí výzva 2020

22.12.2020

Vzhledem k situaci, která nám opět neumožnila trénovat s dětmi v tělocvičně jsme se rozhodly závodní děti motivovat domácím cvičením ve formě různých výzev. Výzvy byly zaměřené především na prvky, které musí obsahovat podiová skladba v TeamGymu. 
Dlouhých osm týdnů nebylo jen o plnění prvků, ale také o online hodinách, kde jsme se zaměřily na rozsah a zpevňování. Pro zpestření se děti měly dvakrát naučit i krátké video, které obsahovalo různé kroky a poskoky na hudbu. Do této výzvy jsme zapojily také rodiče, které moc chválíme a děkujeme za povzbuzení dětí v těchto nelehkých chvílích. Na konci každého týdne jsme vyhlásily vítěze našich třech závodních skupin na sociálních sítích. Na poslední dva týdny před Vánoci se nám podařilo dostat do tělocvičny alespoň v počtu 9+trenér. Mrzí nás, že tuto příležitost jsme nemohly dát všem našim 90 dětem. Skupina přípravky a začátečníků však nezůstala pozadu. Doma pilně trénují základní prvky a už se nemůžeme dočkat, až nám vše v tělocvičně předvedou. 
A teď už k bodování výzev. Mladší holky plnily prvky s obtížnosti 0,4 b a výše. Starší holky a chlapci to měli o něco těžší a museli plnit prvky od 0,6 b.
Vyhlášení proběhlo v tělocvičně, kde byli výherci na stupních vítězů odměněni pohárem. Skupinu mladších dívek ovládla Sára Nell Peřinová s 61,4 body. Druhé místo obsadila Nela Eliášová s 52,8 body a třetí příčku vybojovala Terka Chudíková s 50,8 body. U starších dívek zvítězila Kiki Gřesová s 62,2 body, stříbro brala Eva Petrušková s 55,4 body a bronz Nela Lukáčová s 34,6 body. Kuba Brettschneider získal 48,6 bodů a zvítězil tak v kategorii chlapců, na druhé místo se probojoval Peťa Roman s 47,2 body a třetí příčku obsadil Dami Peřina s 44 body.
Gratulujeme vítězům, ale také všem zúčastněným. Také bychom Vám rády popřály šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí do Nového roku 2021. Doufáme, že bude příznivější než ten letošní.
Snad brzy na viděnou v tělocvičně, těšíme se. :-)