Česko se hýbe - kraj 2018

30.04.2018

V pátek 27.4.2018 jsme se zúčastnili krajských závodů "Česko se hýbe" v Ostravě. Na závody jsme vyjeli se všemi třemi týmy a to s Ferdou Mravencem a Broukem Pytlíkem v podání chlapců, Barevným snem, které cvičí naše mladší děvčata a s Mimy se staršími děvčaty. 

V kategorii 8-11 let, ve které jsme měli obě dvě družstva mladších žáků, bylo celkem 7 týmů. Předvedli se zde družstva s originálními sestavami jako "Mouchy", "v Pavučině" nebo například "Krysáci". Naši svěřenci se svými nápaditými sestavami porotu zaujali a zajistili si tak potup na Republikové finále. Chlapci se svou obtížnou sestavou postupují z druhého místa a děvčata, která to měla "jako jeden muž" ze třetího místa. Nestačili pouze na tým z Opavy. 

Starší děvčata závodila v kategorii od 11 do 14 let, kde se ukázaly 4 týmy. V této kategorii jsme mohli vidět "Pradleny" nebo také Opavský tým s názvem "My spolu". Obtížní a originální Mimové v podání naších děvčat porotu ale zaujaly nejvíce a postupují tak z prvního místa na Republiku do Prahy. 

Všem dětem gratulujeme k postupu na MČR a přejeme i tam spoustu úspěchů. 

Vaše trenérky :)

Foto a video zde