Blue Cup TVT Motion Říčany 2021

13.11.2021

V sobotu 13. listopadu jsme vyrazili s našimi nejmenšími na závody do Říčan. Vyjeli jsme odpoledne vlakem s přestupem v Praze. Z říčanského nádraží jsme šli pěšky do haly, kde jsme se "ubytovali" a připravovali se na sobotní závod.

Po brzkém vstávání přišlo pořádné zahřátí a protažení. Poté následovalo organizované rozcvičení nejmladší kategorie Junior 0. Na rozcvičení si děti vyzkoušely všechny série na obou disciplínách a vyčkaly na nástup. Naše prťata začínala na akrobacii, kde zvládla na jedničku první i druhou řadu a těšila se na trampolínu. Na trampolíně se našlo pár chybiček, které potřebujeme do příště vylepšit.

Po ukončení závodu kategorie 0 nás čekalo organizované rozcvičení našeho staršího mix týmu IB, který do té doby pobýval na tribuně a podporoval mladší družstvo. Kategorie IB začínala na trampolíně. Děti předvedly jejich nejlepší výkony a pokračovaly na akrobacii, kde bylo pár chyb, které je také zapotřebí do příště napravit.

Po závodě nás čekalo vyhlášení, na kterém se mladší družstvo ve složení: Ellen, Simona, Tereza Daniela, Monika, Jasmína a Štěpán umístilo na krásném 5. místě z 10 družstev. Pro mnohé z nich to byl první závod, takže jsme s jejich výsledkem byli opravdu spokojení. :-)

Kategorie IB ve složení: Viktorie, Nina, Klaudie, Eliška, Nikola, Agáta, Lucka, Vojtěch a Eliáš se umístila na neoblíbeném bramborovém místě.

Společně jsme si ze soutěže odvezli spoustu nových zkušeností, radosti a zážitků, které si budeme pamatovat dlouho. Na děti jsme pyšné, protože to vše pěkně zvládly a těšíme se na další společné závody. :-)