Blue CUP Říčany 2023

04.11.2023

V pátek 3. listopadu jsme vyrazili na závod s názvem Blue Cup, který se konal v Říčanech u Prahy.

Cesta byla dlouhá a na ubytování jsme dorazili až v pozdních večerních hodinách. Trenérka Kiki po příjezdu do haly dočesala poslední děvčata na sobotní závod. Ráno jsme museli vstávat velice brzy, protože organizované rozcvičení kategorie Junior Mini (ročník narození 2016 a mladší) ve složení sedmi dívek a jednoho chlapce začínalo v 7 hodin ráno. Po rozcvičení následoval závod, kde jsme začínali na akrobacii, která se dětem moc povedla a získaly za ní nejvyšší známku ze všech družstev. Trampolína se nepovedla dle našich představ, ale i přes tři pády jsme vybojovali krásné a překvapivé 1. místo z 12 družstev.

Následovala kategorie Junior 0, která se skládala z pěti dívek a dvou chlapců (ročník 2014 a mladší). Po organizovaném rozcvičení jsme zahájili náš závod na trampolíně, kde jsme zaváleli bez pádu i s novými prvky. Na akrobacii se nám také vedlo dobře a vybojovali jsme si z 16ti družstev krásné 2. místo. 

Soutěž nám uzavřelo družstvo Junior I, které se původně skládalo ze sedmi děvčat (ročník 2012 a mladší). Vilmu na místě bohužel odrovnala horečka. Děvčata zahájila závod na trampolíně, za kterou dostala nejvyšší známku ze všech družstev i přes jeden pád. Poté následovala akrobacie, kde družstvo odvedlo také velmi slušný výkon. Dívky za své předvedené série získaly 2. místo. Půl desetina je dělila od zlaté příčky.


Po vyhlášeni jsme se vydali na cestu zpátky domů a vezeme si z tohoto závodu nejen poháry a medaile, ale také další zážitky a nové zkušenosti.