Baby CUP Třebíč 2023

02.12.2023

V sobotu 2. 12. 2023 se konal poslední závod letošního roku. Brzy ráno s posilami rodičů jsme se do Třebíče vydali auty. Všichni jsme dojeli na místo v pořádku a v 10 hodin bylo zahájeno rozcvičení kategorie Junior Mini a Junior 0.

V kategorii Mini jsme měli družstvo ve složení: Natálie Jurošová, Julie Hrušková, Isabella Pumrová, Viktorie Kvašňovská, Stela Bednářová, Ema Foltýnová, Michaela Goryczková a Jakub Rusina. V kategorii Junior 0 náš oddíl zastupovala: Melanie Malinovská, Linda Zapletalová, Jasmine Molnárová, Klára Vehovská,  Laura Kaletová, Adéla Petrovská a Denis Magnusek.

Kategorie Mini

Na trampolíně družstvo odskákalo bez pádu a zakončilo ji krásnými dvěma salty. Na akrobacii se mohli pochlubit opět nejvyšší známku. Děti si z šesti družstev vybojovaly nejvyšší příčku a domů si odvezly zlatou medaili.

Kategorii Junior 0

Na akrobacii děti zabodovaly a vybojovaly si druhou nejvyšší známku. Na trampolíně jsme se bohužel nevyhnuli pádu, ale i přesto byla moc vydařená. Z šesti družstev si děti stouply na druhou příčku a převzaly stříbro.

Děkujeme všem dětem za reprezentaci. Také velký dík patří hlavně rodičům, kteří bezpečně dopravili děti na soutěž. Doufáme, že si děti ze závodů odvážejí nové cenné zkušenosti a plno nových zážitků. Těšíme se a přejeme hodně sil do nové sezóny 2024.